Od blisko trzydziestu lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta firmy wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury. Katalog produktów... Czytaj dalej

Od blisko trzydziestu lat produkty firmy Bruk-Bet cieszą się ogromnym uznaniem właścicieli przydomowych ogrodów, inwestorów oraz architektów. Oferta firmy wyróżnia się bogactwem wzorów i wyjątkową paletą kolorystyczną, inspirowaną barwami spotykanymi w naturze. Szeroki asortyment wyrobów dla domu i ogrodu pozwala tworzyć niepowtarzalne kompozycje nawierzchni oraz innych elementów małej architektury.

Katalog produktów online

SZLACHETNE KOSTKI BRUKOWE

Ekskluzywne nawierzchnie z linii Prestige firmy Bruk-Bet dają ogromne możliwości aranżacyjne. Doskonale sprawdzają się zarówno na posesjach eleganckich, jak i zaaranżowanych w nowoczesnym czy rustykalnym stylu. Zróżnicowane rozmiary i grubości kostek z serii Prestige pozwalają wykorzystywać je jako nawierzchnie podjazdów do garażu, ścieżek ogrodowych czy zabudowy tarasów. Wszystkie kostki brukowe z tej serii zabezpieczane są przed zabrudzeniami już w trakcie procesu produkcji specjalnym systemem Hydrostop.

TARAS, NATURALNIE

Płyty tarasowe z serii REALIT łączą w sobie wygląd inspirowany naturalnymi materiałami z wysoką trwałością, którą gwarantuje najnowsza technologia produkcji. Płyty REALIT swoim wyglądem przypominają między innymi skałę trawertyn, piaskowiec czy drewno, pozostając w przeciwieństwie do swoich pierwowzorów odporne na uszkodzenia i wilgoć. Produkty z serii Realit wypełniają przydomowe tarasy i placyki ogrodowe wyjątkowym klimatem.

WIELKA MAŁA ARCHITEKTURA

Wyroby firmy Bruk-Bet przeznaczone do budowy elementów małej architektury ogrodowej wyróżnia unikatowy wygląd oraz wyjątkowa trwałość. Palisady o różnych wysokościach sprawdzają się przy zagospodarowywaniu terenu o zróżnicowanym poziomie, umożliwiając na przykład sprawne i estetyczne obudowanie skarp. Cegły czy pustaki UNI SPLIT, przypominające kształtem i kolorem obtłuczone kamienie, stanowią ciekawą alternatywę dla materiałów stosowanych najczęściej przy budowie ogrodzeń, rabat lub murków oporowych.

NAJWYŻSZY STOPIEŃ PIĘKNA

Oferta systemów schodowych firmy Bruk-Bet jest bardzo szeroka. Można w niej znaleźć stopnie schodowe blokowe, nawiązujące do stylowych posesji dworskich, a także stopnie kątowe i okładzinowe, które dzięki szlifowanym i śrutowanym powierzchniom licowym, doskonale współgrają z wykwintną zabudową rezydencyjną jak również z nowoczesną architekturą. Wszystkie stopnie schodowe Bruk-Bet gwarantują stabilne i trwałe realizacje zarówno w ogrodzie, jak i przy domu.

Kostka brukowa to produkt w sposób szczególny wystawiony na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych (opady, zmiany temperatur), biologicznych (mchy, porosty), a także plam i zabrudzeń (produkty spożywcze, błoto, olej). Aby uodpornić wyroby PRESTIGE na te czynniki zachowując ich piękny wygląd, wprowadziliśmy ochronę powierzchni poprzez system HYDROSTOP.

W trakcie produkcji wyrobów PRESTIGE stosujemy dodatki hydrofobizujące mieszankę betonową, zmniejszając ich nasiąkliwość. Powierzchnie HYDROSTOP umożliwiają łatwe i długotrwałe utrzymanie czystości oraz atrakcyjny wygląd w czasie eksploatacji. Powstałe zabrudzenia są łatwe do usunięcia wodą lub z użyciem popularnych środków czystości.

Zwiń